Finał zbiórki na rzecz chorego Olusia

"Człowiek tyle jest wart, ile może dać drugiemu człowiekowi" - ta szlachetna myśl św. Jana Pawła II przyświecała tym wszystkim, którzy włączyli się w akcję pomocy na rzecz chorego Olusia.
Wsparcie ze strony dzieci z oddziału przedszkolnego, uczniów oraz nauczycieli i pracowników naszej szkoły to dowód na to jak wielkie potrafi być ludzkie serce, które zawsze gotowe jest nieść pomoc tym, którzy tego potrzebują. Do akcji dołączyło się także Szkolne Koło Caritas. W imieniu Samorządu Szkolnego oraz SKC dziękujemy wszystkim, którzy wsparli swym szlachetnym gestem to piękne dzieło jakim jest niesienie pomocy potrzebującym.
Olusiowi i jego Rodzicom życzymy siły i wytrwałości