Oddział Przedszkolny brał udział w ważnym wydarzeniu jakim jest CodeWeek, organizowany w dniach 10-25 października. To społeczna inicjatywa w ramach której europejskie państwa biorą udział w zadaniach związanych z kodowaniem.
Podczas transmisji na żywo przedszkolaki wykonywały zadania połączone z zabawą, grami logicznymi oraz robotyką.
Przedszkolaki mogły wziąć udział w Europejskim Tygodniu Kodowania dzięki przynależności do programu edukacyjnego "Uczymy Dzieci Programować". W tym roku Polska dzięki największej ilości rozwiązanych zadań zajęła I miejsce w Europie.
Cieszymy się , że również i my mieliśmy w tym swój udział rozwiązując 10 zadań, co potwierdzone jest międzynarodowym certyfikatem.