Finał Szlachetnej Paczki!

07.12.2017

Dnia 6 grudnia br. SSPzOP w Załużu przekazała wolotariuszą Szlachetnej Paczki żywność długoterminową oraz środki czystości, które udało się nam uzbierać w ramach tej akcji.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę zbiórkę! :)


czytaj dalej...

Autorskie spotkanie z pisarzem

28.11.2017

Mariusz Olbromski - wybitny poeta, pochodzi z naszych terenów, urodził się w Lubaczowie. W swoich utworach porusza tematykę Kresów, a jego ulubionym miejscem jest Krzemieniec - miejscowość w której urodził się Juliusz Słowacki.


czytaj dalej...

"Dzień bez komputera"

28.11.2017

16 listopada w Miejskim Domu Kultury odbył się powiatowy konkurs Literatura i Dzieci ,,Dzień bez komputera”.   Nominację do kolejnego etapu w kategorii piosenka zdobyła Magdalena Wojciechowska, która zaśpiewała piosenkę .


czytaj dalej...

Dołącz do akcji - Szlachetna Paczka!

27.11.2017

SSPzOP w Załużu w ramach akcji charytatywnej „SZLACHETNA PACZKA” organizuje zbiórkę żywności długoterminowej oraz środków czystości dla rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z niezależnych od siebie przyczyn.


czytaj dalej...

KIERMASZ KSIĄŻEK

15.11.2017

Zapraszamy do wzięcia udziału w szkolnym kiermaszu książek, który rozpoczął się 13 listopada i potrwa do końca miesiąca. Można nabyć wiele wartościowych książek pochodzących ze szkolnego księgozbioru bibliotecznego za jedyne 2 złote.

 

 


 


czytaj dalej...

Narodowe Święto Niepodległości

15.11.2017

Narodowe Święto Niepodległości to ważny dzień w życiu każdego Polaka. W całym kraju obchodzone są piknikI, marsze, które maja upamiętnić to szczególne wydarzenie.Tak też jest w Załużu.
Jak co roku spoleczność naszej wsi oraz miejscowe władze oddały hołd tym wszystkim, którzy polegli w obronie naszej suwerenności.
 

 


czytaj dalej...
© 2018 Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Załużu   |   Interefekt.pl