Wycieczka przedszkolaków do muzeum

12.01.2018

19 grudnia 2017r. dzieci uczęszczające do Oddziału Przedszkolnego Społecznej Szkoły Podstawowej w Załużu wzięły udział w świątecznej lekcji muzealnej zorganizowanej                w Muzeum Kresów w Lubaczowie.


czytaj dalej...

Jasełka w Kościele Parafialnym w Załużu

11.01.2018

Święto Trzech Króli to ważne wydarzenie w życiu katolickim, dlatego uczniowie naszej szkoły postanowili wystawić               w Kościele Parafialnym w Załużu "Jasełka", które przypomiały historię Świętej Rodziny i Trzech Mędrców.

 


czytaj dalej...

Wigilia szkolna i Jasełka

02.01.2018

Dnia 22 grudnia 2017 roku o godzinie 900 w SSPzOP w Załużu odbyła się wigilia szkolna. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły     w pięknych strojach i scenografii  przedstawili Jasełka. Przedstawienie ukazało i zobrazowało sceny z narodzin Chrystusa oraz wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój.


czytaj dalej...

Finał Szlachetnej Paczki!

07.12.2017

Dnia 6 grudnia br. SSPzOP w Załużu przekazała wolotariuszą Szlachetnej Paczki żywność długoterminową oraz środki czystości, które udało się nam uzbierać w ramach tej akcji.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę zbiórkę! :)


czytaj dalej...

Autorskie spotkanie z pisarzem

28.11.2017

Mariusz Olbromski - wybitny poeta, pochodzi z naszych terenów, urodził się w Lubaczowie. W swoich utworach porusza tematykę Kresów, a jego ulubionym miejscem jest Krzemieniec - miejscowość w której urodził się Juliusz Słowacki.


czytaj dalej...
© 2018 Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Załużu   |   Interefekt.pl