Walentynki w naszej szkole

 

Piątek upłynął w naszej szkole w kolorach czerwieni i atmosferze miłości oraz przyjaźni. A wszystko to z okazji WALENTYNEK, przypadających 14 lutego. Jak co roku, samorząd uczniowski zorganizował pocztę walentynkową, a dzień wcześniej dyskotekę. Na korytarzu zostało ustawione czerwone pudełko, do którego uczniowie wrzucali swoje kartki i serduszka, wyrażając w ten sposób swoje sympatie. Tego dnia, wszyscy otrzymali od samorządu szkolnego lizakami w kształcie serduszka.

W naszej szkole z okazji święta zakochanych, zorganizowany został także konkurs plastyczny na najpiękniejsze „SERCE WALENTYNKOWE”. Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce - Julia Deneka (kl. III)

II miejsce – Karolina Skiba (kl. II)

III miejsce – Bartłomiej Wojciechowski (kl. II)

Wyróżnieni zostali: Weronika Peszko, Amelia Serafin, Amelia Hypiak, Joanna Maksymiec. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie, zwycięzcom zaś gratulujemy.

 

Dziękujemy za wspólną zabawę.


© 2020 Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Załużu   |   Interefekt.pl