Rozstrzygnięcie I Międzyszkolnego Konkursu z Języka Angielskiego

Dzisiaj w naszej szkole nastąpiło rozstrzygnięcie "l Międzyszkolnego Konkursu z Języka Angielskiego", który odbył się pod koniec kwietnia. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy ósmej Marcelina Czebanyk i Oktawia Serafin, które zmierzyły się z uczennicą z ZSP w Baszni Dolnej - Julią Kowalską. Celem konkursu było motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego, integracja środowiska uczniowskiego, wdrażanie uczniów do samodoskonalenia i poszerzania wiadomości. Konkurs przeprowadzony był w formie pisemnej i obejmował zadania sprawdzające rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstów pisanych, znajomość gramatyki i słownictwa, reagowanie oraz tworzenie wypowiedzi pisemnej.
Wyniki przedstawiają się następująco:
I miejsce zajęła uczennica Marcelina Czebanyk, II miejsce ex aequo Julia Kowalska oraz Oktawia Serafin.
Wszystkie uczestniczki otrzymały dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Miejmy nadzieję, że szlachetne współzawodnictwo będzie dla uczniów dodatkowym impulsem do dalszej pracy. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!