PEPCOlandia

Miło nam poinformować, iż Oddział Przedszkolny został zgłoszony do projektu grantowego organizowanego przez sieć sklepów Pepco. Nasz projekt został pozytywnie zaopiniowany i tym samym otrzymaliśmy 5️⃣ 0️⃣0️⃣0️⃣ złotych na utworzenie kącika sensorycznego. Dzięki odpowiednio dobranym pomocom edukacyjnym możliwe będzie stymulowanie zmysłami oraz umożliwienie naszym podopiecznym kontaktu z różnymi zjawiskami i doznaniami za pomocą wszystkich zmysłów. Jest to forma poznawania otaczającej rzeczywistości, która składa się z dźwięków , zapachów, faktur i kolorów których dostarczy naszym przedszkolakom sala doświadczenia świata. Serdecznie dziękujemy pracownikom Pepco Lubaczów za zaangażowanie oraz pomoc w uzyskaniu gratu!