Promieniowanie ojcostwa

06.11.2018

Dnia 31 października 2018 r. w naszej szkole miał miejsce XVIII Dzień Papieski pod hasłem: "Promieniowanie ojcostwa". Organizatorem obchodów był ksiądz proboszcz Tadeusz Maciejko, który wraz z uczniami przygotował montaż słowno-muzyczny w czasie, którego została wykonana ulubiona pieśń naszego Papieża Rodaka - "Barka".

Całej akademii towarzyszyła podniosła atmosfera oraz chwila zadumy.                                     

 


czytaj dalej...

Bezpieczeństwo w ruchu kolejowym

06.11.2018

W dniu 30.10.2018 r. SSPzOP w Zalużu odwiedzili pracownicy kolei z Przemyśla. Dzieci z naszej szkoły miły możliwość wysłuchania wykładu dotyczącego bezpieczeństwa w ruchu kolejowym i obejrzenia krótkich filmików pokazujących niewłaściwe zachowanie kierowców i pieszych przekraczających przejazd kolejowy.


czytaj dalej...

Dekanalny turniej ministrantów w piłce halowej

31.10.2018

25.10.2018 ( czwartek)odbył się turniej dekanalny ministrantów w piłce halowej w Lisich Jamach. W zawodach udział wzięło 6 drużyn. W skład drużyny z SSPzOP z Załuża weszli Paweł Witko, Konrad Załuski, Łukasz Przeszłowski, Dawid Peszko, Mirek Kowalski i Kacper Kołodziej Drużyna ministrantów z Załuża zajęła IV miejsce..

czytaj dalej...

VI DYKTANDO NIEPODLEGŁOŚCIOWE

18.10.2018

9 października 2018 roku, uczniowie klas IV-VIII wzięli po raz pierwszy udział w VI Dyktandzie Niepodległościowym „Po polsku o historii”. Rywalizacja w dyktandzie to okazja do uczenia się historii i refleksji nad językiem ojczystym.


czytaj dalej...
© 2018 Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Załużu   |   Interefekt.pl