WYDAWANIE ŚWIADECTW SZKOLNYCH

w Społecznej Szkole Podstawowej z Oddziałem Przedszkolnym w Załużu rok szkolny 2019/2020

1. Termin i godzina wydania świadectw zostaną podane przez wychowawcę klasy za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus.

2. Po odbiór świadectwa zgłaszają się tylko uczniowie zdrowi.
Jeśli u ucznia, rodzica/opiekuna prawnego lub innego domownika występuje gorączka, kaszel, trudności w oddychaniu lub jeżeli członek rodziny poddany jest kwarantannie - NIE należy zgłaszać się po świadectwo. Zostanie ono wydane po wcześniejszym uzgodnieniu w innym terminie.

3. Uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły zobowiązani są do przedsięwzięcia wszelkich środków ostrożności:
- po przyjściu do szkoły należy zdezynfekować ręce płynem dezynfekcyjnym lub umyć ręce wodą z mydłem,
- zachować między sobą dystans - min. 1,5 m,
- osłonić usta i nos maseczką.

4. Uczniowie nie korzystają z szatni.  WYDAWANIE ŚWIADECTW SZKOLNYCH

2. Po odbiór świadectwa zgłaszają się tylko uczniowie zdrowi.

- zachować między sobą dystans - min. 1,5 m,
- osłonić usta i nos maseczką.

4. Uczniowie nie korzystają z szatni.