Wigilia szkolna i Jasełka

Dnia 22 grudnia 2017 roku o godzinie 900 w SSPzOP w Załużu odbyła się wigilia szkolna. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem p. Anna Matyaszek i p. Anna Gielarowiec  w pięknych strojach i scenografii  przedstawili Jasełka. Przedstawienie ukazało i zobrazowało sceny z narodzin Chrystusa oraz wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój.

Kolejnym punktem uroczystości była wspólna wigilia szkolna przygotowana przez Radę Rodziców.

Na koniec odbył się szkolny konkurs kolęd, w którym  zaprezentowały się wszystkie klasy. Jury w składzie: p. Edyta Kudyba, p. Tomasz Faszczowy oraz ks. Tadeusz Maciejko wytypowali zwycięzców Konkursu w którym nagrodą była przechodnia szopka betlejemska - wygrał Oddział Przedszkolny.

Całemu wydarzeniu towarzyszyła miła świąteczna atmosfera.