Dzień Babci i Dziadka

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są w nim te dwa bardzo wyjątkowe i ciepłe -Dzień Babci i Dziadka. W naszej szkole uroczystość ta na stałe wpisała się w repertuar imprez szkolnych.

Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Załużu przy współpracy z Domem Kultury w Załużu, Biblioteką oraz Miejscowym Kołem Gospodyń Wiejskich zorganizowała dnia 23 stycznia 2018 roku o godzinie 1100 naszym seniorom Dzień Babci i Dziadka. Pięknie przystrojony Dom Kultury został zapełniony miejscowymi oraz przyjezdnymi gośćmi, którzy przybyli by obejrzeć swoich wnuków na scenie i wspólnie świętować ten wyjętkowy dzień. Na rozpoczęcie uroczystości pani dyrektor Edyta Kudyba powitała wszystkich zebranych i złożyła najserdeczniejsze życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom w dniu ich święta. Następnie dzieci z Oddziału Przedszkolnego, klasa pierwsza, druga i trzecia przedstawiły montaż słowno-muzyczny, który przygotowały wspólnie ze swoimi wychowawcami. Mali aktorzy z przejęciem odtwarzali swoje role, a zaproszeni goście z uśmiechem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Po uroczystej akademii odbył się poczęstunek, który przygotowały panie z Koła Gospodyń Wiejskich.

Korzystając z okazji w imieniu Grona Pedagogicznego i Pracowników SSPzOP w Załużu pragniemy wszystkim Babciom i Dziadkom złożyć najlepsze życzenia: Byście lat setnych mogli dożyć - nie wiedząc co to zmartwienia !