Sukcesy naszej szkoły w roku szkolnym 2015/2016

Wyniki uzyskane w poszczególnych konkursach

1.SSPzOP w Załużu - Wyróżnienie w VIII Przeglądzie Zespołów Kolędniczych

"Herody 2016",

2. Wiktoria Szutka- IV miejsce w Gminnych eliminacjach Ogólnoposkiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej,

3. SSPzOP w Załużu - IV miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy i Umiejętności,

4. SSPzOP w Załużu - IV miejsce w elliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

5. Jakub Wojciechowski- I miejsce w Konkursie Recytatorskim Przedszkolakow pt." Wiosna w poezji dziecięcej".

6. Julia Kudyba- Wyróżnienie  w Konkursie Recytatorskim Przedszkolaków pt. " Wiosna w poezji dziecięcej".

7. Drużyna dziewczyn z klas IV- VI- I miejsce w turnieju piłki nożnej dziewcząt klas IV-VI  szkół podstawowych w ramach kolejnej edycji Ligi Gminnej.